fbpx
Пр-т Правды, 33, Украина, Киев

Покупка частинами від Монобанк

2-raw@2x

Screenshot_54Для покупки счастинами треба мати картку монобанк. Якщо вона в Вас є, дивіться нижче умови оформлення туру, якщо немає –
Просто зараз перейдіть по  ссилці, получіть карту https://monobank.ua/r/QL2ixG
Відкриття карти ні до чого не зобов’язує, та дає багато переваг та кешбеків

Screenshot_57

Screenshot_59
Як оформити тур з покупкою частинами:

1.  У пошуку туру  https://intravel.com.ua/poisk-turov/     відмічайте країну, дати, та інші парамери запотреби (якщо ви не хочете, або не знаєте як це робити, чи не хочете втрачати час на це, напишіть нам у чат чи замовте дзвінок безкоштовно, наш    менеджер  Безкошктовно підбере для Вас оптімальний варіант за вашими бажаннями та бюджетом)   

 

Screenshot_60
2. Виберіть тур, наприклад цей, та нажміть на деталі туру

Screenshot_67
3. Впишіть свій номер, та емейл, ми перевіремо актуальність туру та зв’яжемося з вами для уточнення деталей.  Відправка запроса не до чого вас не забов’язує, нам приходить точний номер туру і ми можемо одразу перевірити його аткуальність та можливі вильоти.

Screenshot_68

4. Далі ми разом з Вами  узгоджуємо деталі та оформлюємо тур. Ви в своєму додатку  monobank підтверджуєте тур.   Перший платіж пройде в момент купівлі, а наступний — через місяць(і так далі).
ТУР можливо розбити БЕЗКОШТОВНО максимально на 4 частини / 3 місяці.
Якщо Вам цьго буде замало, ви зможете збільшити строк Покупки частинами  перед підтвердженням до 24 місяців, але вже за свій рахунок.

 

white-stroke+shadow
×

×